Izby

Naše luxusne zariadené izby ponúkajú moderný dizajn, vysoký komfort a absolútne súkromie. Dominuje v nich teplý prírodný materiál, čelo postelí krášli podsvietený prírodný kameň, ktorý prepúšťa svetlo v rôznych variáciách a vytvára dojem útulnosti a luxusu zároveň. Pre váš pokojný spánok si môžete vybrať z nášho vankúšového menu, ktoré pozostáva z páperových, tvrdých a antialergických vankúšov. V cene ubytovania sú vynikajúce domáce raňajky, vstup do bazéna a fitness so záhradnou terasou.

EXECUTIVE IZBA

V našich Executive izbách nájdete neobmedzený prístup na Internet, zvukotesný systém na zabezpečenie maximálneho súkromia, 37-palcovú plazmovú TV so zabudovaným in-room entertainment systémom, vankúšové menu, individuálne ovládateľnú klimatizáciu, nadštandardne vybavený minibar, digitálny trezor a žehliacu dosku so žehličkou.

REZERVOVAŤ

SUPERIOR IZBA

V našich Superior izbách nájdete neobmedzený prístup na Internet, zvukotesný systém na zabezpečenie maximálneho súkromia, sofu, 37-palcovú plazmovú TV so zabudovaným in-room entertainment systémom, vankúšové menu, individuálne ovládateľnú klimatizáciu, nadštandardne vybavený minibar, digitálny trezor a žehliacu dosku so žehličkou.

REZERVOVAŤ