Špeciálne ponuky

Užite si Veľkú noc v Bratislave!

Užite si jarnú Bratislavu,

spoznajte bližšie našu kultúru a zažite lokálne Veľkonočné trhy! Ponúkame 20% zľavu na ubytovanie v našom hoteli, ako aj na konzumáciu v našej skvelej panázijskej reštaurácii.Ponuka platí v termíne 18. – 22. 4. 2019 pri ubytovaní na dve a viac nocí. V cene sú raňajky, neobmedzený vstup do wellness a sladké veľkonočné prekvapenie na izbe.

Miestny poplatok 1,70 €/osoba/noc a parkovanie 10 €/auto/noc sa platí extra.

REZERVOVAŤ

Romantický víkend

Užite si spoločné romantické chvíle v pokojnom a tichom prostredí nášho hotela (platí od 1. 1. 2019 do 17. 12. 2019) Balíček zahŕňa
  • dve noci pre dve osoby (free upgrade na Superior izbu v prípade jej dostupnosti) domáce raňajky
  • welcome drink pri príchode do hotela
  • fľaša sektu na izbe
  • vstup do celého wellness centra
  • romantická večera v MAMA’S PANASIAN RESTAURANT v hodnote 60 eur
  • neskorý check-out do 15 hod
  • platí od piatku do nedele
Cena balíčka: 260 €/2 osoby/2 noci Cena nezahŕňa miestny poplatok 1,70 eur/osobu a parkovné. Chcete si rezervovať Romantický víkend?

Napíšte alebo zatelefonujte nám:
recepcia@hotelmamas.sk
+421 2 5026 9100

4 NOCI ZA CENU 3!

REZERVUJTE SI NÁŠ LUXUSNÝ APARTMÁN A ŠTVRTÚ NOC BUDETE MAŤ ZDARMA!

Luxusný apartmán s rozlohou 160 m2 sa nachádza na 4. poschodí. V apartmáne nájdete obývačku s kozubom, 3 spálne, dve kúpeľne s vaňou aj sprchovým kútom a kuchyňu s kompletným vybavením (mikrovlnná rúra, rúra na pečenie, sporák, chladnička, varná kanvica, umývačka riadu). Súčasťou apartmánu je aj minibar, žehliaca doska so žehličkou. V prípade Vášho záujmu Vám pripravíme detskú postieľku pre deti do troch rokov. Cena za 4 noci: 900 eur (bežná cena: 1200 eur)

REZERVOVAŤ